Polskideruen     
Waluta/Curency
Katalog » CYNA I SZKŁO

CYNA I SZKŁO

ARTINA - luksusowe produkty ze szkła i cyny

ARTINA SKSto austriacka firma, która od 1974 r. zajmuje się produkcją naczyń, produktów i akcesoriów do dekoracji wnętrz ze szkła i cyny. Tradycyjne rzemiosło w połączaniu z nowoczesną technologią owocuje niepowtarzalnymi dekoracjami i produktami o wyjątkowym charakterze i wzornictwie. Przedmioty tworzone są z ogromną starannością. Do produkcji wykorzystywany jest wysokiej jakości stop cyny, który zawiera min. 95% cyny.

ELENPIPE Sp. z o.o. jest wyłącznym dystrybutorem firmy ARTINA w Polsce. W sprzedaży posiadamy luksusowe produkty: kufle do piwa, kieliszki, kielichy, wazony, prezentowe zestawy do wódki lub sznapsa, tace, talerze ozdobne na ścianę, świeczniki, karafki, zastawy stołowe.

Produkty ARTINA to doskonały pomysł na unikatowy i niepowtarzalny prezent na różne okazje np. ślub, urodziny, jubileusze i rocznice - produkty z napisem ‘40’, ‘50’, ‘60’, ‘65’, ‘70’.

W celu pielęgnacji naczyń z cyny warto kupić specjalny zestaw do ich czyszczenia, który przedłuży piękny wygląd naczynia oraz ułatwi jego czyszczenie.

Sortowanie:
Strona: [1] 2 3 4 5 6 / 6
Strona: [1] 2 3 4 5 6 / 6